Opis
{col/100/}
Fresco Uno to kompaktowy, łatwy w obsłudze ekspres automatyczny, stworzony z myślą o biurach, małych kawiarniach oraz gospodarstwach domowych. Dzięki wydajności idealnie dostosowanej do codziennego użytku zapewnia doskonałą jakość napojów za każdym razem.
Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjny panel sterowania z wyraźnymi przyciskami dotykowymi, umożliwiającymi szybki wybór napoju. Możliwość dostosowania parametrów takich jak intensywność kawy czy objętość wody pozwala na pełną personalizację napojów zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika.
Fresco Uno posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,5 litra, co pozwala na przygotowanie kilku filiżanek kawy bez konieczności częstego uzupełniania. Wbudowany młynek ze stalowymi żarnami zapewnia precyzyjne mielenie ziaren, wydobywając pełnię smaku i aromatu każdej kawy.
Kompaktowy i stylowy
Kompaktowe wymiary i nowoczesny design sprawiają, że Fresco Uno doskonale wpasowuje się w każdą przestrzeń, od niewielkich kuchni po biura czy przestrzenie usługowe. Prosta konserwacja i automatyczne programy czyszczenia czynią ten model niezwykle wygodnym w codziennym użytkowaniu.
Precyzyjny system mielenia
Prosta i intuicyjna regulacja pozwala na dostosowanie grubości mielenia ziaren, a stalowy żarna stożkowe zapewniają jednolitą grubość mielenia uzyskując najlepsze walory smakowe.
Profesjonalny system parzenia
Zostań domowym baristą, zyskując pełnię aromatu i smaku dzięki doskonałemu ciśnieniu i ekstrakcji na poziomie profesjonalnych ekspresów.
Łatwa obsługa
Intuicyjne przyciski dotykowe umożliwiają szybki dostęp do ulubionych napojów, takich jak espresso, americano i kawa czarna. Bez problemu ustawisz grubość mielenia, wielkość porcji i czas zaparzania, odnajdując swój ulubiony, doskonały smak. Prosty interfejs przypomni Ci o konieczności czyszczenia ekspresu lub wymiany filtra, a także dyskretnie zasygnalizuje puste zbiorniki na kawę i wodę, albo pełny pojemnik na fusy.
Tryb oszczędzania energii
Wiemy jak ważne jest oszczędzanie energii, zarówno ze względów ekologicznych, jak i ekonomicznych. Ekspres Fresco UNO automatycznie wyłącza proces grzewczy po przygotowaniu napoju minimalizując zużycie energii.
System Aroma Protect
Ziarna leżące w pojemniku ekspresu są zwykle narażone na utratę swojego drogocennego aromatu. W ekspresie Fresco UNO zastosowaliśmy uszczelniony pojemnik w systemie Aroma Protect, chroniący ziarna kawy i wydłużający trwałość ich bogactwa aromatu.
{col/100/}
Co nas wyróżnia
Ponad 20 lat doświadczenia
Ogólnopolski serwis
Dogodne formy płatności
Kompleksowa obsługa
Funkcjonalne kąciki kawowe
Dane techniczne
| Sugerowana dzienna wydajność | 20 porcji |
| Wysokość wylewki | 68-138 mm |
| Moc | 1400 W |
| System grzałek | 1 termoblok |
| Ilość pomp | 1 |
| Jednoczesne podawanie mleka i kawy | nie |
| Funkcja One Touch Cappuccino | nie |
| Automatyczne płukanie spieniacza do mleka | nie |
| Zautomatyzowany program odkamieniania | tak |
| Młynek | Stalowy stożkowy |
| Pojemnik na ziarna kawy | 200 g |
| Pojemność zbiornika na fusy | 10 porcji |
| Pojemniki instant (np. czekolada) | nie |
| Podłączenie do sieci wodociągowej | nie |
| Pobieranie wody z zewnętrznego zbiornika | nie |
| Podłączenie do odpływu | nie |
| Gwarancja | 24-miesiące (limit 10 000 kaw) |
| Szerokość | 215 |
| Głębokość | 340 |
| Wysokość | 455 |
| Waga (z opakowaniem) | 10 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Nasi eksperci
służą doradztwem
Co warto wiedzieć?
