Opis
{col/100/}
Questo M60 to profesjonalny ekspres automatyczny, zaprojektowany z myślą o firmach, biurach, hotelach oraz punktach gastronomicznych. Dzięki wysokiej wydajności i precyzji działania, urządzenie doskonale sprawdzi się w miejscach o umiarkowanym i średnim natężeniu ruchu, oferując napoje najwyższej jakości.
Wyposażony w dotykowy ekran, Questo M60 umożliwia łatwą obsługę i intuicyjne zarządzanie funkcjami. Możliwość personalizacji napojów pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.
Ekspres posiada zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 250g oraz zbiornik na wodę o pojemności 2 litrów. Wydajny młynek precyzyjnie mieli ziarna kawy, a nowoczesny system zaparzania zapewnia pełnię smaku i aromatu każdej filiżanki.
Nowoczesny design oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że Questo M60 świetnie wpasowuje się w każdą przestrzeń. Automatyczne programy płukania i prosta konserwacja zapewniają łatwość utrzymania urządzenia w doskonałym stanie, co przekłada się na jego niezawodność i komfort użytkowania.
Dostępne napoje
Espresso
Americano
Cappuccino
Latte
Gorące mleko
Gorąca woda
{col/100/}
{col/100/}
Co nas wyróżnia
Ponad 20 lat doświadczenia
Ogólnopolski serwis
Dogodne formy płatności
Kompleksowa obsługa
Funkcjonalne kąciki kawowe
Dane techniczne
| Sugerowana dzienna wydajność | 30 porcji |
| Ilość cappuccino na godzinę | 30 porcji |
| Ilość espresso na godzinę | 60 porcji |
| Wysokość wylewki | 80-140 mm |
| Moc | 1400 W |
| System grzałek | 2 termobloki |
| Ilość pomp | 1 |
| Jednoczesne podawanie mleka i kawy | nie |
| Funkcja One Touch Cappuccino | tak |
| Automatyczne płukanie spieniacza do mleka | tak |
| Zautomatyzowany program odkamieniania | tak |
| Młynek | Stalowy stożkowy |
| Regulacja wielkości porcji kawy | 7-14 g |
| Pojemnik na ziarna kawy | 250 g |
| Pojemność zbiornika na fusy | 16 porcji |
| Pojemniki instant (np. czekolada) | nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2L |
| Podłączenie do sieci wodociągowej | nie |
| Pobieranie wody z zewnętrznego zbiornika | nie |
| Podłączenie do odpływu | nie |
| Funkcja MailRaport | nie |
| Obsługa płatności kartą | nie |
| Obsługa Telemetrii | nie |
| Możliwość wgrania filmów reklamowych | nie |
| Gwarancja | 24-miesiące (limit 10 000 kaw) |
| Szerokość | 305 |
| Głębokość | 440 |
| Wysokość | 370 |
| Waga (z opakowaniem) | 14 kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Nasi eksperci
służą doradztwem
Co warto wiedzieć?
