Opis
{col/100/}
Co nas wyróżnia
Ponad 20 lat doświadczenia
Ogólnopolski serwis
Dogodne formy płatności
Kompleksowa obsługa
Funkcjonalne kąciki kawowe
Dane techniczne
| Pojemność | 6 litrów, cztery 1-litrowe kartony mleka |
| Automatyczne czyszczenie | nie |
| Inteligentna kontrola temperatury mleka | nie |
| Automatyczna kontrola poziomu mleka | nie |
| Przeznaczenie | Otwory w bocznych ścianach chłodziarki do podłączenia dowolnego typu ekspresu |
| Waga | 9kg |
| Szerokość | 16,5 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | 21,5 cm |
| Dodatkowe informacje | chłodzenie: 15-20℃ poniżej temperatury otoczenia; grzanie: 55-65℃ kontrolowane przez termostat |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Nasi eksperci
służą doradztwem
Co warto wiedzieć?
