Opis
{col/100/}
Co nas wyróżnia
Ponad 20 lat doświadczenia
Ogólnopolski serwis
Dogodne formy płatności
Kompleksowa obsługa
Funkcjonalne kąciki kawowe
Dane techniczne
| Pojemność | 5-litrowy zbiornik na mleko |
| Automatyczne czyszczenie | tak |
| Inteligentna kontrola temperatury mleka | tak |
| Automatyczna kontrola poziomu mleka | tak |
| Temperatura regulowana | 0~4 ℃ |
| Waga | 16 kg |
| Szerokość | 250 mm |
| Głębokość | 459 mm |
| Wysokość | 479 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Nasi eksperci
służą doradztwem
Co warto wiedzieć?
